<< повернення

Справжня естетика без компромісу.

FORESTADENT представляє TruKlear®, справжню сенсацію у естетиці. Самолігуючі брекети абсолютно без вмісту металу - не залишають більше нічого, що можна від них прагнути. Хоч попередні естетичні брекети майже повністю задовольняли вимоги непомітності лікування, завжди була одна деталь яка псувала враження ідеальної естетики – закриваючий механізм, а саме металева кліпса. А також, брекети і кліпси виготовлені із матеріалу кольору зубів, мали тенденцію змінювати колір в процесі лікування. У повністю естетичних брекетів TruKlear® як тіло, так і замикаючий механізм виготовлені із спеціальної стійкої до дисколорації кераміки. Ці самолігуючі брекети не містять нікелю, а отже підходять для пацієнтів із алергією на нікель. У брекеті розташований  керамічний слайдер, який надійно утримується у позиції за допомогою маленького ролика,  виготовленого із стійкого до дисколорації матеріалу. Справжня естетика без компромісу.

Переваги:

Повністю естетичні, майже непомітні, ідеальні для пацієнтів із алергією завдяки безметалевій напівпрозорій керамічній конструкції.

Легке і швидке використання, так як і у випадку інших самолігуючих брекетів.

Хороший контроль ротації завдяки ширшому слайдеру, виготовленому із стійкої до дисколорації кераміки.

Оптимальна передача торку і контроль ротації завдяки особливо низько розташованому пазу. Дуги висотою 0.025” поміщаються дуже прецизійно.

Оптимальна естетика завдяки безметалевому ковзаючому утримуючому механізму.

Дебондинг без відколювань та тріщин із інструментом Пауля Pauls Tool.

Оптимальна ретенція, що забезпечується гачкоподібною основою брекета.

Зменшене стиснення і заклинювання дуги завдяки заокругленим чотирьом контактним стінкам в пазі.

Високий комфорт для пацієнта завдяки згладженим краям.


<< повернення