<< повернення

Простий спосіб змусити ваших пацієнтів виглядати ще краще

Не лише дорослі пацієнти, але й зростаюча кількість молодих пацієнтів вимагають непомітного лікування естетичними матеріалами. З брекетами GLAM® ви можете задовольнити ці вимоги на всі 100 %.

Традиційні монолітні лігатурні брекети, виготовлені із полікристалічної, стійкої до деформації кераміки, є особливо непомітними. На противагу багатьом керамічним брекетам, поверхня яких помітна через значно виражене  світловідбиття, брекети GLAM® забезпечують матовий відблиск і є майже невидимі. Попри це вони ідеально зливаються із природніми відтінками зубів завдяки чудовій напівпрозорості і стають  практично непомітними. GLAM® можуть ще більше: заокруглені краї паза забезпечують нижчі значення тертя і захищають покриття естетичних дуг. Для лікування з чудовою естетикою від початку до кінця.

Переваги:

Абсолютно непомітні у ротовій порожнині, оскільки виготовлені із безколірної кераміки із високою напівпрозорістю і матовою невідбиваючою світло поверхнею.

Разом з дугами BioCosmetic® із стійким білим покриттям, прозорими еластичними лігатурами, або сталевими лігатурами кольору зубів забезпечується відмінна естетика.

Коротший час лікування завдяки нижчим значенням тертя.

Делікатне збереження  покриття естетичних дуг завдяки заокругленим краям паза.

Однокомпонентна структура забезпечує  хорошу функціональність без втрати торку.

Безпечне і без відламків зняття брекетів із використанням інструменту Пауля Paul’s Tool.

Легкі в маніпулюванні, так як усі інші брекети.

Можуть ідеально комбінуватися із  малорельєфними 2D® лінгвальними брекетами від FORESTADENT (наприклад у випадках  вираженого овербайту).

Деталі

 

 

 

 

 


<< повернення