Виходячи назустріч очікуванням ортодонтичного ринку, ми створили компанію ГРАНД ОРТО, яка від 1 квітня 2017 є ексклюзивним дистриб’ютором  фірми FORESTADENT.

Ми постачаємо ортодонтичні матеріали, професійне програмне забезпечення, організовуємо зустрічі і курси з багатьма видатними фахівцями зі всього світу. Ми є  єдиною фірмою, що впровадила  до канонів лікування, модифіковану систему MBT – McLaughlin Bennett System 5.0.

Подібно як і для компанії ГРАНД OРТО, так і для науковців Річарда Маклафліна і Джона Беннетта, висока якість та досконалість має надзвичайно велике значення для постійного крокування вперед, саме тому Др.Річард Маклафлін і Др.Джон Беннетт, вирішили пов'язати своє професійне майбутнє з FORESTADENT, приєднавшись до багатьох знаменитих викладачів і лікарів, співпрацюючих з фірмою сім'ї Forster таких як: Domingo Martin, Ronald Roncone, Jorge Ayala, Ravindra Nanda, Vittorio Cacciafesta, Björn Ludwig та інші.

Використовуючи величезний досвід нашого колективу, ми зосереджуємось не лише на продажі високоякісної продукції, але, перш за все, на якомога кращих контактах з нашими клієнтами і забезпеченні як найвищого рівня обслуговування.

 

Дякуючи Вам, за існуючу довіру та плідну співпрацю, відкриваємо нову сторінку та впевнено дивимось вперед