2017/06/01

Пані та Панове,

 

Позаду ще один курс польського лектора. Після курсу доктора Маріуша Вілька і доктора Йоанни Яблонської-Зробек, 27 травня 2017 року в Київському готелі InterContinental, відбувся курс який прочитала Д-р мед наук Беата Валавська, на тему: "Стабільні  результати ортодонтичного лікування – норма чи випадковість?".

 

Даний курс з успіхом декілька раз був прочитаний у Польщі де отримав високу оцінку  практикуючих польських ортодонтів, а тому цього разу був організований для українських лікарів у Києві. Десятки лікарів з усієї України мали змогу слухати, як вирішує обговорювану проблематику і що рекомендує в таких ситуаціях Д-р. Беата Валавська. Лектор максимально розгорнуто, відкрито та щиро поділилась  власним досвідом у вирішенні проблемних ситуацій з якими лікарі можуть зустрітись після завершення ортодонтичного лікування.

Провідною темою було: "Як після такого довготривалого процесу - яким, безсумнівно є ортодонтичне лікування, лікарю разом з пацієнтом досягати стабільно позитивного результату".

Також були обговорені:

- покази для видалення зубів і та розширення зубної дуги.

- як лікувати граничні випадки для досягнення стабільних результатів лікування.

- процедури IPR (вертикальне шліфувальння)

- яка залежність між співпрацею пацієнта і стабільністю результатів лікування.

 

Всім учасникам Велике спасибі за Вашу присутність і запрошуємо переглянути фото спогади.