Фінішинг - чи це лише черговий етап ортодонтичного лікування?

 • Період: 6 квітня 2019
 • Місце: Львів
 • ціна: 299 EUR

Лектор:

 • Dr n. med. Beata Walawska

  Доктор медичних наук Беата Валавська
  Спеціаліст-ортодонт, заступник Голови Окружного лікарського суду в Любліні, член McLaughlin Alumni Study Club, член Польського товариства стоматологів, Польської асоціації ортодонтів, Європейської ортодонтичної спільноти, Американської асоціації ортодонтів і Світової федерації ортодонтів.
  Пройшла численні польські та іноземні курси у сфері стоматології й ортодонтії, управління у системі охорони здоров’я та медичного права. Єдиною у Польщі та однією з небагатьох у світі закінчила дворічну навчальну програму доктора МакЛафлінау його клініці у Сан Дієго у Сполучених Штатах (Two Year McLaughlin Program). Є авторкою і співавторкою робіт та фейлетонів у сфері стоматології, ортодонтії і медичного права. Перекладачка і редактор книг у сфері стоматології та ортодонтії, у тому числі найновішої книги доктора Джона К. Беннета і Річарда П. МакЛафліна „Основи механіки ортодонтичного лікування”.
  Викладач на симпозіумах і тренінгах для лікарів-стоматологів, зубних техніків, стоматологічних асистенток і гігієністок.

тематика:

На курсі будуть обговорюватися численні аспекти які стосуються кінцевої фази лікування.
1. Цілі сучасного ортодонтичного лікування - ми бачимо тільки те, про що знаємо.
2. Фінішинг - корекція того, чого не вдалося досягнути у попередніх фазах лікування.
3. Трьохвимірний фінішинг ( сагітальні, вертикальні та трансверзальні зміни). Де шукати союзників у досягненні найкращих результатів лікування.
4. Аспекти фінішингу у плануванні лікування
• естетика посмішки (лінія посмішки, експозиція ясен, симетричність)
• величина і форма зубів
• підбір правильних брекетів - in/out, торк і ангуляція
5. Аспекти фінішингу в процесі лікування
• Позиціонування брекетів прямим і непрямим методом
• правильна корекція горизонтального та вертикального перекриття (overbite, overjet).
• корекція серединної лінії
• найчастіші помилки у механіці лікування
6. Аспектии фінішингу, що стосуються ретенційної фази та фази стабілізації результатів лікування.
7. Фінішинг при інтердисциплінарному лікуванні
8. Стандартний протокол кінцевої фази лікування

Додаткова інформація:

Метою курсу є обговорення найважливіших аспектів які стосуюються кінцевих етапів ортодонтичного лікування незнімними апаратами. На сьогодні ортодонтія все частіше є етапом складного командного лікування. Пацієнти не знають шість ключів ідеальної оклюзії, але цілком в стані перелічити лікарю усі видимі естетичні недосконалості прикусу. Ми не маємо впливу на співпрацю пацієнта, потенціальний ріст, або на біологічний ефект впливу апарату, але можемо вплинути на багато інших факторів, які дають можливість досягнути якнайкращих естетичних і функціональних результатів лікування