Ортодонтична підготовка пацієнта до хірургічної корекції патології прикусу. Взаємодія лікаря-ортодонта з хірургом.

 • Період: 16-17.03.2018
 • Місце: Львів
 • ціна: 475 USD (390 USD до 31.01.2018)

Лектори:

 • Dr n. med. Barbara Warych

  Барбара Варих
  Здобула освіту у Медичній академії у Вроцлаві. Має спеціалізацію з дитячої стоматології й ортодонтії. Працювала на кафедрі та в інституті ортодонтії, займаючи посаду його керівника у 1995-2001 рр. На даний момент працює у клініці щелепно- лицьової хірургії Медичної академії у Вроцлаві і веде спеціалізовану ортодонтичну практику. Є автором багатьох робіт, опублікованих у національних і закордонних журналах, та співавтором 2 спеціалізованих книг. Є членом European Orthodontic Society і Польського ортодонтичного товариства, впродовж багатьох років була головою Нижньосілезького відділення Польського стоматологічного товариства. Організатор і викладач на численних тренінгах для лікарів у рамках післядипломної освіти, а з 2002 року – також на освітніх курсах для лікарів-спеціалістів.

 • Dr n. med. Wojciech Pawlak

  Войцех Павляк
  Випускник Медичної академії у Вроцлаві. Має спеціалізацію зі стоматологічної хірургії і щелепно- лицьової хірургії. Є старшим викладачем і керівником бригади ортогнатичної хірургії у Клініці щелепно- лицьової хірургії Медичної академії у Вроцлаві. У 1986-88 рр. викладав на стоматологічному факультеті Університету у Мосулі (Ірак). Є автором численних публікацій і виступів на національних і закордонних з’їздах. Учасник, організатор і викладач на численних тренінгах у сфері ортодонтично-хірургічного лікування патологій прикусу. У професійній практиці зосереджується на хірургічному лікуванні скелетних патологій прикусу. Є членом IBRA – International Bone Research.

тематика:

У пацієнтів зі сильно вираженою патологією прикусу, зумовленою дефектом будови лицьової частини черепа, варіантом вибору є поєднане ортодонтично-хірургічне лікування. За класичного підходу, це лікування полягає в ортодонтичній підготовці пацієнта до операційного втручання, яке становить основну частину усієї терапії. Перед початком такого лікування пацієнт має ознайомитися з перевагами і наслідками, що випливають із застосування цього методу. Найважливішою перевагою ортодонтично-хірургічного лікування є забезпечення не лише покращення умов прикусу, але й покращення естетики рис обличчя, часом дуже суттєве. А саме можливість покращення естетики є найчастішим приводом, чому пацієнти звертаються за таким лікуванням. На жаль, існують також негативні сторони цієї терапії, такі як: можливість появи ускладнень під час ортодонтичних процедур (наприклад, руйнування коренів зубів, рецесія ясен), чи після хірургічного втручання (наприклад, парестезії після остеотомії).

Метод лікування скелетних патологій прикусу є складним, а планування ортодонтично-хірургічного лікування несе багато викликів для команди лікарів різних спеціальностей, проте зазвичай процес лікування контролюють ортогнатичний хірург та ортодонт. І це їх взаєморозуміння і тісна співпраця при постановці діагнозу, плануванні лікування і перебігу післяопераційного періоду має основоположне значення для отримання добрих результатів лікування складних патологій прикусу.

Метою курсу є представлення моделі ортодонтично-хірургічної взаємодії при лікуванні пацієнтів зі скелетними патологіями прикусу.

Курс буде складатися з ортодонтичної і хірургічної частини.

Додаткова інформація:

В ортодонтичній частині будуть обговорюватися такі теми як:

 • Етіологія патологій прикусу з обговоренням показань для операційного лікування патологій прикусу
 • Аналіз рис обличчя з урахуванням макро-, міні- і мікроестетики
 • Можливості ортодонтичного камуфляжу при патологіях прикусу
 • Цілі ортодонтично-хірургічного лікування
 • Принципи декомпенсаційного ортодонтичного лікування для конкретних патологій прикусу
 • Безпосередні ортодонтичні процедури перед запланованою операцією патології прикусу
 • Післяопераційні заходи і післяопераційна реабілітація
 • Післяопераційне ортодонтичне лікування
 • Ретенція після поєднаного ортодонтично-хірургічного лікування

 


Натомість у хірургічній частині:

 • Основи діагностики і планування для операційного втручання при патологіях прикусу.
 • Обговорення основних хірургічних технік, що застосовуються в ортогнатичній хірургії: остеотомія верхньої щелепи Le Fort I, BSSO, геніопластика, SARPE.
 • Ротації верхньо-нижньощелепового комплексу при лікуванні патологій прикусу.
 • Післяопераційний догляд, проблеми й ускладнення, якими супроводжується комплексне лікування патологій прикусу.

 

Реєстрація та